Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Ostrówku

Szkolna 2, 07-132 Ostrówek

Przejdź do treści

Dostawa opału w zakresie paliw stałych do Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Ostrówku w 2026 r.

Zamówienie na Dostawa opału w zakresie paliw stałych do Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Ostrówku w 2026 r.
Status zamówienia aktualne
Nr sprawy CUW.26.2.14.2026
Zamawiający Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Ostrówku
Tryb zamówienia zapytanie o cenę
Rodzaj zamówienia Dostawy
cena poniżej 170 000,00 zł netto
Termin składania ofert
Sposób składania ofert

biuro@cuw.lochow.net.pl

 

Załączniki:

Informacje

Liczba wyświetleń: 70
Utworzono dnia: 13.07.2026

Historia publikacji

  • 13.07.2026 12:40, Administrator
    Dodanie załącznika: Zaproszenie do składania ofert.pdf
  • 13.07.2026 12:40, Administrator
    Dodanie załącznika: Załączniki 1-2.7z
  • 13.07.2026 12:39, Administrator
    Dodanie strony: Dostawa opału w zakresie paliw stałych do Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Ostrówku w 2026 r.